Akkoza Mağdurları Internette Orgütleniyor

Emlak Uzmanı Tebernüş Kireçci'ye Akkoza mağdurlarına verdiği büyük destekten dolayı teşekkür ediyor, 30.07.2010 tarihinde Emlak Kulisi sitesinde yayınladığı yazısını sizlerle paylaşmak istiyoruz:


Akkoza Mağdurları Internet'te Örgütleniyor!


  Esenyurt’ta inşa edilen     
  Akkoza projesinin inşaat 
  sürecinin uzaması sebebiyle  
  projeden ev alanlar 
  birbirleriyle iletişimde olmak 
  adına mail grubu kurdu

Akkoza mağdurları adına konuyla ilgili açıklama yapan sitenin kurucusu Hande Şenol açıklamasında şu ifadelere yer verdi:
“akkozagecteslim@yahoogroup.com mail adresini 19 Mayıs 2010 tarihinde Akkoza projesinden ev almış ve fakat projenin inşaasının ilerlemeyişi ve proje sahiplerinin buna karşı umursamaz tavırlarından rahatsız olan biz ev sahiplerinin iletişimini sağlamak adına kurduk. Kuruluş aşamasında www.emlakkulisi.com sitesinde Tebernüş Kireçci vasıtasıyla grubun adresini duyurmuş ve gruba katılmak isteyen tüm Akkoza mağdurlarını davet etmiştik. Su an bu mail grubunda kayıtlı 23 üyemiz vardır ve dileyen herkes bu mail grubuna dahil olup tecrübe-fikir-görüşlerini bizlerle paylaşabilir, paylaşılan mailleri okuma sansı bulabilir. Mail grubuna üye olmak için tek yapmak gerekenakkozagecteslim-subscribe@yahoogroups.com mail adresine bos mail atmak...

Biz bu mail grubu aracılığıyla Akkoza satış sonrası ofisi ile yaptığımız görüşmelerin bilgilerini ya da ola ki Akkoza'dan gelen herhangi bir haber varsa bu gelişmeleri grup üyeleri ile paylaşıyoruz, kendi aramızda durum değerlendirmesi yapıyoruz. Bu grupta paylaşılan bilgiler biz evsahipleri için çok önemli, çünkü genellikle Akkoza tarafında sorunlarımızın çözümüne yönelik bir yetkili, yönetimle bizim aramızda iletişimi sağlayacak ciddi çalışan bir satış sonrası ekibi bulamıyoruz ve hatta evlerin durumu ve izlenecek prosedürle ilgili görüştüğümüz insanlardan cevap alamıyoruz. Kurduğumuz bu mail grubu; toplu atılacak bir adım varsa, toplu bir karar verilecekse herkesin fikirlerini paylaşıp harekete geçebileceği bir platform.  Bunun dışında Akkoza mağdurlarının kurduğu bir blog (http://akkoza.blogspot.com/) ve Facebook'ta kurulmuş bir grup sayfası (http://www.facebook.com/home.php?sk=lf#!/group.php?gid=129755510377687) da var. Yine bu iletişim yolları ile de proje ve proje sahipleri ile ilgili haberler bilgiler paylaşılmakta, hatta hukuki prosedürle ilgili bilgiler yayınlanmaktadır.”

2 yorum:

  1. Akkoza projesinde söz verilen sosyal tesislerden hiçbiri gerçekleştirilmedi.
    Ne zaman gerçekleştirileceklerini bilmiyoruz
    konu ile ilgili dnaışmak isteyenlere mail adreesim: akkozamagduru@gmail.com

    YanıtlaSil
  2. Şimdi de garanti koza nın kozapark projesi benzer şekilde ilerliyor. Verilen sözler yerine getirilmediği gibi muhatap da bulunamıyor. Satış sonrası servisinin başında büyük olasılıkla bir şantiyeden getirilmiş bir şahıs var ve son derece eğitimsiz ve kaba. Üst yöneticilere mail atmayı deniyorsunuz ama asla cevap vermiyorlar. Kesinlikle bu firmadan ev aldığım için çok pişmanım.

    YanıtlaSil