Akkoza 2 Müşterilerine Duyuru


Gönül isterdi ki Akkoza proje yönetimi hassasiyetlerimize eğilsin, ricalarımıza kulak versin. Ama olmuyor. Proje yönetimi kapalı kapılar ardında konuşup karar almayı bırakıp, şeffaf ve dürüst bir idareye dönüşünceye kadar, her an bir kazık daha yiyebiliriz, düşüncesiyle diken üstünde olacağız.

Akkoza 1 bağlantısında yazdığımız hukuki koşullar bu aydan itibaren Akkoza 2A müşterileri için de geçerli olacak. Haklarını hukuk yoluyla aramak isteyen arkadaşlar için dava yolu açılmıştır. Avukatlarınızla görüşmenizi ve daire teslim tutanağı dahil hiçbir belgeyi hukuki danışma almadan imzalamamanızı şiddetle salık veririz.

Mademki projeden gelişmeleri Garanti Koza kendi sitelerinden açıklamıyor, imkanlarımız dahilinde takip etmeye çalışacağız. Siz de çektiğiniz proje fotoğraflarını Facebook'taki Akkoza Projesi Mağdur Ediyor grubunun duvarına koyabilirsiniz.

15 Temmuz 2010Elimizde kesin veriler olmadığı için süreler tahminidir. 5 ay sonra teslimatı olan Akkoza 2C'de ise henüz hafriyat yapılmaktadır. Sosyal tesislerle ilgili hiçbir çalışma yok. Maalesef durum gördüğünüz gibi... 

3 yorum:

 1. 2008 yılı şubat başında büyük umutlarla 4 iş arkadaşı 4 tane daire aldık. Söz verdiğimiz miktarları biran dahi geciktirmedik, maket üstünden daire aldık ve güvendik. Karşılığında küstah tavırlar ve ciddiyetsizlik dışında hiçbirşey görmedik. İnsanları salak yerine koyduklarını sanıyorlarsa çok yanılıyorlar, kimse kolay para kazanmıyor ve kimseye de kolay para yaptırma niyetimiz yok. İnsanların sabırlarını cok zorladılar ve aksiyon alınması için örgütlenme zamanı fazlasıyla geldi. Bu platformda biraraya gelebilmek için sorumlu arkadaşlardan bu konuyu gündeme almaları için ricada bulunuyorum. Nasıl bir araya gelebiliriz? Hakkımızı nasıl arayabiliriz? Emeğimize kimsenin haksızlık etmesine izin vermeyelim.
  Saygılarımla...

  YanıtlaSil
 2. Katılıyorum. Biz de büyük umutlarla Akkoza Projesi 2. etaptan daire satın aldık. Banka kredi taksitlerini ödemeye devam ediyoruz. Bu yaz kiradan kurtulup, evimize taşınacaktık, ama ortada bina bile yok.
  Facebook 'ta bir grup , buluşmak için görüşüyor. Akkoza isteklerimize yanıt vermezse en kısa sürede protestolara ve hukuk mücadelesine başlayacağız.
  Bu projeden ev alan herkesi Facebook'ta buluşmaya davet ediyorum.

  YanıtlaSil
 3. Arkadaşlar ben Garanti Kozaya dava açtım ve kazandım. 72.000.TL olarak yaptığım ödemeyi 96.000.TL olarak geri aldım. Ödenmemiş senetlerim de iptal edildi. Dava açacak arkadaşlara elimdeki kararı gönderebiliri. Bana kucuksuslu@isbank.net.tr den ulaşabilirsiniz. saygılarımla...

  YanıtlaSil